Whois Lookup

تمام مشخصات ثبت شده دامین از قبیل آدرس، شماره تماس و ایمیل در پایگاه داده های مرکزی وجود دارد. این پایگاه داده ها به عنوان پایگاه داده های WHOIS شناخته شده است.

ثبت دامین

توافقنامه خدمات
 

 استفاده قابل قبول از سیاست ها، شرایط و قوانین

لطفا شرایط و ضوابط ذيل را قبل از استفاده از خدمات ما به دقت بخوانيد.

استفاده کردن از خدمات ما نشانه پذیرفتن ضوابط و شرایط خدمات ما می باشد. اگر نمی خواهید که توسط شرایط و خدمات ما محدود شوید نباید از خدمات ارائه شده استفاده کنید و سریعا باید سایت را ترک کنید. وظیفه شما این است که شرایط و خدمات را در هر زمانی بازبینی کنید بنابراین شما از هرگونه تغییر مطلع خواهید شد.

برای استفاده از خدمات مشخص و معین،‌ با موارد زیر موافقت کنید: اطلاعات درست، دقیق و کامل درباره خودتان و یا شرکت را برای درخواست ارائه دهید و فرمهای ثبت نام را پر کنید و در اسرع وقت اطلاعتتان را بروز کنید. اگر اطلاعات غلط، نادرست و ناقص یا قدیمی ارائه دهید و یا اینکه سایت به هر دلیل منطقی مبنی بر غیرواقعی، نادرست و یا ناقص بودن اطلاعات شما باشد مدیر سایت حق رد هر گونه موردی (یا هر بخشی از آن) را در استفاده از خدمات توسط شما را دارد.

قواعد، محدودیت ها و استفاده از خدمات سایت نشان دهنده خط مشی قابل قبول در تمامیت آن و جانشین هر سیاست کتبی یا شفاهی است
این سیاست شرایط و ضوابطی را تعریف می کند که همه کاربران در زمان ثبت نام برای خدمات ارائه شده و فروش توسط سایت با این شرایط موافقت دارند. سایت حق انحصاری برای تجدید نظر، تغییر و یا اصلاح هر بخشی از این سیاست، در هر زمان بدون اطلاع قبلی را دارد.
مشتریان با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط سایت باید محدود و مطابق با همه سیاست ها در این توافقنامه باشد. مشتریان و یا مشتریان متخطی استفاده کننده از شرایط ارائه خدمات ممکن است به صلاحدید سایت باشد، باید خدمات خود را بدون بازپرداخت لغو و / یا بصورت پیگرد قانونی برای تخطی این نوع مشتریان باشد.

تشريح
مفاد این سیاست به عنوان دستورالعمل نه بصورت جامع در نظر گرفته شده است. به طور کلی، هر رفتاری که باعث نقض هرگونه قوانین ، مقررات، و یا هر یک از هنجارهای پذیرفته شده جامعه اینترنتی شود ممنوع است، حتی اگر به صراحت در این سیاست ذکر نشده باشد. حق انحصاری سایت در هر زمان منع فعالیت هایی است که سایت، شهرت تجاری و حسن نیت مشتری را مخرب و غیرقابل قبول بداند.

امنیت شبکه
فعالیت هاي اكيدا ممنوع : دستکاری حساب های دیگر ، یا نفوذ غیر مجاز به هر بخشی از سیستم های مربوطه، استفاده از هر سرور، فایل ها، حساب ها، و یا شبکه های که بدون اجازه به هر سیستم یا سیستم های دیگر نفوذ می کنند، ممنوع است. استفاده از حسابهای ارائه شده برای استفاده توسط مشتری در نظر گرفته شده ، و دور زدن مقررات امنیتی به منظور دسترسی به خدمات . استفاده از این سیستم روشی ناعادلانه است که فضای دیسک را اشغال می کند. پردازنده ها و یا منابع سیستم های دیگر فراتر از آن را می توان به عنوان بخشی از خدمات ارائه خریداری کرد.

اصلی
تمامی مشتریان به رعایت مقررات عمومی زیر موافقت می کنند:
1- کلیه خدمات بازاریابی وب توسط سایت به مشتری تنها ممکن است برای مقاصد قانونی استفاده شود. انتقال ، توزیع و یا ذخیره سازی هر ماده ای در نقض قانون یا مقررات قابل اجرا ممنوع است. که شامل : بدون محدودیت ، مواد حفاظت شده توسط کپی رایت ، علامت تجاری ، تجارت مخفی یا سایر دارایی های معنوی حق اینکه بدون مجوز مناسب استفاده شوند ندارد ، و موارد زشت و ناپسند افترا آمیز است و به منزله یک تهدید غیر قانونی و یا نقض قوانین کنترل می باشد.
2- حق انحصاری سایت این است که حساب مشتری (ها) را بر اساس مشکلات اعتباری غیر فعال کند ، از جمله پرداخت های متخلف، و اگر بخشی از این موافقت نامه هستند ، بدون هیچ وجه نقضی در اختیار سایت قرار گیرد.
3- کلیه خدمات توسط سایت بر اساس "ASIS" ارائه شده است. سایت هیچ ضمانتی بیانی یا ضمنی ، برای سرویسهای ارائه شده از جمله، بدون محدودیت، گارانتی قابلیت خرید و فروش، ضمانت برای یک هدف خاص بیشتر از آنچه که بیان شده برای خدمات خاص نمی دهد. سایت مانع هر بازپرداختی برای ضرر و زیان می شود که به دلیل اختلال در سرویس توسط سایت و یا ارائه دهندگان آن بوجود آمده و بیش از هزینه های پرداخت شده توسط مشتری است.
4- مشتری قبول می کند که سایت مسئول هرگونه خسارت وارده ناشی از استفاده مشتری از سرویس (ها) و یا عدم توانایی مشتری برای استفاده از سرویس (ها) به هر دلیلی نمی باشد.
5- مشتری به تنهایی مسئول پشتیبان گیری مطالب هر فایلی که متعلق به مدیریت یا سرور هاست، می باشد. سایت به هر صورتی مسئول مطالب میزبان در سرور نمی باشد و یا برای اطمینان از انتقا ل داده ها از طریق شبکه سایت مستول نمی باشد. مشتری بدین وسیله با هر گونه مطلبی که در مدیریت و یا سرور شخصی ایجاد ، و هر مسئله ای که باعث سوء‌استفاده و یا استفاده اخلاقی از سرویس (خدمات) میزبان شود موافقت می کند.
6- مشتری بدین وسیله موافقت می کند که هر گونه موارد برای نشر درمدیریت را مشاهده کند و یا سرور نمی تواند شامل هر چیزی شود که منجر به سوء استفاده و یا استفاده غیر اخلاقی از سرویس میزبان می شود. مواد غیر اخلاقی عبارتند از، هرزنامه ها (اسپم)، قمار ، سخن زشت، نقض حریم خصوصی، ویروسهای کامپیوتری، هرچیز افترا آمیز ، اذیت و آزار و هر گونه فعالیت علیه نظام جمهوری اسلامی ایران. مشتری بدین وسیله موافقت می کند که از سایت ، مدیران، افسران و کارمندان و هر گونه ادعای ناشی از مطالب سایتشان یا استفاده شما از این مطالب نگهداری کند. سایت متوجه علائم نمی شود که قبل از استفاده از هر حساب کاربری (ها) که مصمم به نقض این توافقنامه است.
7- با توجه به عمومی بودن اینترنت، تمام اطلاعات باید به طور کلی به اطلاعات عمومی و مهم و یا خصوصی دسترسی داشته باشند و به دقت در نظر گرفته شوند. سایت در قبال حریم خصوصی، حفاظت از پست الکترونیکی و یا اطلاعات منتقل شده از طریق اینترنت یا هر شبکه دیگری مسئول نیست سایت و یا مشتریان ممکن است از آنها بهره برداری کنند.
8- سایت کنترل انحصاری و مالکیت تمام آی پی ، شماره ها و آدرس ها ی که ممکن است به مشتری و رزروی ها اختصاص یافته باشد را حفظ می کند و حق هرگونه تغییر یا حذف آي پی ،‌شماره ها و آدرس ها را دارد.
9- استفاده از هر گونه اطلاعات به دست آمده از طریق سایت، در معرض خطر کاربر است. سایت به طور خاص هر گونه مسئولیت درستی و یا کیفیت اطلاعات به دست آمده از طریق خدمات خود را رد میکند.
10- استفاده از شبکه سازمان های دیگر و یا منابع محاسباتی منوط به اجازه مربوطه و سیاست های استفاده از آنها است.
11- اگر RFM حساب مشتری به هر دلیلی لغو شود، مشتری حق ثبت نام مجدد بدون اجازه کتبی سایت را ندارد. در زمانی که مشتری بدون اجازه کتبی سایت دوبار ثبت نام می کند، سابت حساب مشتری را لغو می کند و تمام هزینه های پرداخت شده به روز جریمه خواهد شد بدون در نظر گرفتن اینکه آیا خدمات ارائه شده است. علاوه بر این، مقدار بدهکاری عقب افتاده بلافاصله باید پرداخت شود.
12- سایت نیازمند این است که کاربر واجد شرایط برای وارد کردن یک قرارداد حقوقی باشد. سایت پرداخت افراد زیر 18 سال را نمی پذیرد. کاربر مسئول تمام اطلاعات مربوط به صدور صورت حساب برای سایت بصورت دقیق و به روز است. اطلاعات غلط برای قرارداد بین سایت و کاربر دلیل قانونی برای لغو حساب می باشد. علاوه بر این ، برای استفاده از خدمات سایت باید اثبات شود که کاربرسن قانونی برای وارد کردن قرارداد حقوقی را داراست.
13- کاربر موافق با دفاع، حفظ بی ضرر، جبران RFM در اسرع وقت از همه مسئولیت ها، ادعا ، از دست دادن، صدمه یا هزینه ناشی از نقض کاربر و یا نقض هر پیمان مندرج در این سیاست، یا ناشی از استفاده کاربر از خدمات ارائه شده توسط سایت است.
14- مشتری موافق به چشم پوشی و نگه داشتن سایت از هر گونه ادعای مربوط به اقدامی توسط سایت می باشد که به عنوان بخشی از تحقیقات به نقض مشکوک این سیاست است و یا به عنوان یک نتیجه که در نقض این سیاست رخ داده است. بنابراین، کاربر نمی تواند ازهرگونه خسارت وارده شکایت کند و چیزی را از سایت به عنوان نتیجه ای از تصمیم برای حذف موارد سرور خود دارد را به تعویق بیاندازد و یا حساب کاربری را لغو کند.
15- وب سرور در استان انتاریو قرار دارد ، و کاربر ممکن است با استفاده از اینترنت به سرور دسترسی داشته باشد ، و دارای اطلاعات مشترک می باشد.
16- RFM حق کاهش و یا حذف CPU یا هر فرایند فشرده را دارد که به پهنای باند، استفاده از دیسک، و غیره محدود نمی شود.
17- سایت دارای سیاست مشارکت قوی است که به کاربران احترام گذاشته و از حریم خصوصی و اطلاعات آنها که بر روی هاست ذخیره شده اند حفاظت می کند. سایت به اطلاعات دسترسی دارد و در صورت لوزم با رعایت قوانین و درخواست دولت اطلاعات را افشا می کندٰ که به منظور ارائه خدمات سایت ، یا حفظ سیستم های آن و یا برای محافظت از سایت و یا کاربران خود می باشد.

سیاست نفوذ
زمانی که سایت از هرگونه نقض در این توافقنامه آگاه شود بلافاصله تحقیقات را آغاز می کند. سایت ممکن است در هر زمان در طول تحقیقات، دسترسی کاربرد را به منظور جلوگیری از هر گونه فعالیت بیشتر غیرمجاز محدود کند. بسته به شدت نقض، سایت ممکن است حساب کاربر را محدود،‌ معلق و یا لغو نماید و یا راه حل های قانونی دیگر را انجام بدهد. اگر این نقض یک جرم باشد، سایت بلافاصه بخش اجرایی را از این نقض مطلع می سازد.
سایت حق انحصاری دارد که در هر زمانی به سرویس کاربر پایان دهد. هر هزینه ای که از پیش پرداخت شده به طرف دارای امتیاز پرداخت خواهد شد و به سایت برای لغو چنین کاری بدون دلیل پرداخت می شود. .اگر لغو خدمات ناشی از نقض این توافقنامه است و هزینه های اضافی برای سایت شود (یعنی ترافیک شبکه، فضای دیسک نامحدود، نداشتن صدور مجوز، و غیره) مسئولیت کاربر پرداخت هزینه های سایت در پیشرفت و یا صدور صورت حسابها می باشد.

اطلاعات جمع آوری شده
سایت ممکن است اطلاعات شخصی را برای شناسایی استفاده کنندگان خدمات از روش های مختلفی، از جمله استفاده از فرم های آنلاین برای سفارش محصولات و موارد دیگری که کاربران داوطلب چنین اطلاعاتی هستند، جمع آوری کند. سایت همچنین ممکن است اطلاعاتی در مورد چگونگی استفاده کاربر از وب سایت ما جمع آوری کند، به عنوان مثال، پیگیری تعدادی از نمایش های دریافت شده توسط صفحات وب سایت که کاربران مشاهده کرده اند. ممکن است از کوکی ها برای ردیابی کاربران از وب سایت استفاده کنیم. کوکی قسمتی از نرم افزارست که سرویس دهنده وب می تواند بر روی کامپیوتر کاربران ذخیره کرده و از آن برای شناسایی کاربری که از وب سایت دیدن می کند استفاده کند. در حالی که تمام اطلاعاتی که ما از کاربران گرد آوری می کنیم برای شناسایی شخصی نیست، و ممکن است همراه با اطلاعات شخصی کاربرانی باشد که از این طریق به وب سایت ما وارد می شوند.

چگونه از اطلاعات استفاده کنیم؟
سایت ممکن است اطلاعات شخصی جمع آوری شده از طریق وب سایت را برای تماس با کاربران در مورد محصولات و خدمات استفاده کند که توسط اعضاء مورد اعتماد، پیمانکاران مستقل و شرکای کسب و کار ارائه شده است، و در غیر این صورت به منظور افزایش کاربران با تجربه سایت،‌اعضاء از جمله، پیمانکاران مستقل و شرکای کسب و کار می باشد. همچنین ممکن است این اطلاعات را برای تحقیق در رابطه با اثربخشی وب سایت ،تلاش های بازاریابی، تبلیغات و فروش ، اعضاء وابسته، پیمانکاران مستقل و شرکای کسب و کار استفاده کنند.

افشای اطلاعات
سایت ممکن است اطلاعات کاربران را برای اعضاء وابسته، پیمانکاران مستقل و شرکای کسب و کار آشکار کند که این اطلاعات را برای اهداف مشخص شده در بالا استفاده می کنند. ونیزداده های ناشناس را بر اساس اطلاعات جمع آوری شده کاربران به سرمایه گذاران و شرکای بالقوه آشکار کند(افشا کند). در نهایت ، اطلاعات کاربران در رابطه با فروش کسب و کار سایت انتقال می یابند.

سياست ضد اسپم
RFM اجازه استفاده از کامپیوترهای شخصی، سرویس دهنده ها ، روتر ها و شبکه های کامپیوتری ("RFM Network") را نمی دهد که برای پذیرش، انتقال انبوه ایمیل های ناخواسته از اینترنت به مشترکین RFM (یا دیگران) استفاده شود. این نیز نقض سیاست RFM، و قانون برای ارسال و یا دلیل ارسال ایمیل از طریق شبکه RFMمی باشد که باعث عدم استفاده می شود و یا شامل سرگروه جعلی دامنه های نامعتبر و یا پرداخت غیرواقعی می باشد. RFM ایمیل های غیر قانونی که برای خط مشی ما ضرردارد، هر گونه تلاش برای ارسال ایمیلهای غیر مجاز از طریق شبکه RFM را مورد بررسی قرار می دهد. علاوه بر این، هر گونه ی ایمیل از سرورهای پست الکترونیکی شخصی بدون اجازه آن شخص و یا هر ایمیلی پنهانی از منبع به منزله استفاده غیر مجاز از شبکه RFM می باشد. ارسال ایمیل به شبکه RFM که باعث نقض توافق باشد غیرمجاز می باشد. و نیزRFM را مجاز نمی کند که اسامی روی صفحه نمایش RFM را باز کند و هدف آن ارسال ایمیل های ناخواسته می باشد. هر گونه اقدام به منزله تخطی از سیاست RFM است.

محدودیت در ارسال e - mail برای شما، ممکن است یک پیام الکترونیکی فرستاده برای حداکثر 50 گیرنده فرستاده شود که متجاوز به 100 دریافت کننده در داخل یک دوره 10 ساعته آن را دریافت می کنند. همه ایمیل های فرستاده شده به بیش از 50 مخاطب تحویل داده نمی شود. در این مورد هیچ نکته ای به شما داده نشده است. اگر ایمیل شما به بیش از 100 گیرندگان در داخل یک دوره 10 ساعته فرستاده شود، سایت شما را برای ارسال هر ایمیل و وب سایت را به مدت 72 ساعت به حالت تعلیق خواهد شد. مقرراتی را در مورد این اقدامات دریافت خواهید کرد.

RFM تمام مراحل قانونی و فنی را برای جلوگیری ازورود ایمیل های ناخواسته یا سایر ایمیل های غیر مجازباقی مانده در داخل شبکه RFMرا طی می کند (انجام می دهد). این اقدامات شامل، بدون محدودیت، استفاده از فیلتر و یا دستگاه های شبکه های دیگر، لغو فوری خدمات RFM ، و محاکمه مجرمین از طریق دادرسی کیفری و یا مدنی می باشد. همه چیز در این سیاست باید به اعطای هر گونه حق برای انتقال و یا ارسال ایمیل از طریق شبکه RFM باشد ، و در هر وضعیتی باید از هر شکستی توسط RFM برای به اجرا درآوردن این سیاست استفاه کرد که چشم پوشی از حقوق RFM است.

سياست باز پرداخت
خدمات سایت براساس هزینه های پرداخت شده از طریق کارت اعتباری کاربری استوار است. سایت اعتباری یا بازپرداختی در صورت تغییر خدمات و یا لغو آنها صادر نمی کند. هزینه پیگیری و صدوراعتبار یا بازپرداخت هزینه نسبتا بالا و سود نسبتا کمی با توجه به هزینه های ماهانه خواهد داشت. با این حال، برای انجام خدمات برای کاربر، سایت، برای لغو خدمات بخش بلا استفاده این سرویس، اخطار کتبی درخواست لغورا حداقل 30 روز قبل ار تاریخ لغو به کاربر می فرستد. اخطار کتبی لغو باید به این سایت فرستاده شود Support@rfm.ir

 
مزایای ثبت دامین با RFM
  • ثبت بصورت Online
  • API با سرعت
  • ارائه کنترل پنل دامین
  • پشتیبانی 24 ساعته
  • امکان تغییر NS دامنه
  • ثبت NS رایگان تحت دامنه
  • امکان تغییر اطلاعات WHOIS
  • دریافت Authcode
  • امکان انتقال دامنه
Registrar

از مهمترین موارد در ثبت دامین (Domain) رجیستراری (Registrar) است که دامین توسط آن به ثبت می رسد. اطمینان و آرامش خاطر از مالکیت قطعی در زمان ثبت دامین، در گرو ثبت دامین با Registrar معتبر می باشد.